- Reklama -

- Reklama -

Warsztaty muzyczne dla dzieci

Muzyka to doskonała forma zabawy, ale również nauki. Rozwija ona wyobraźnię, uczy wrażliwości oraz kształtuje młodego człowieka. Chyba nie ma dziecka, które nie podskakiwałoby w rytm muzyki.

- Reklama -

Wiek przedszkolny i wczesnoszkolny to najlepszy moment, aby stawiać na rozwój dzieci. W myśl przysłowia „czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci” zadbajmy, aby dostarczyć dzieciom możliwości wyjątkowego i wartościowego spędzania wolnego czasu. Po raz pierwszy w Biłgoraju odbędą się zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych. Z oferty mogą skorzystać dzieci w wieku od 5 do 7 lat.

Program warsztatów jest niezwykle bogaty, jednak dostosowany do młodego odbiorcy. Odbędą się m.in. zajęcia rytmiczne, podczas których uczestnicy poznają nuty oraz ich wartości rytmiczne. Zaplanowano również zajęcia wokalne, gdzie najmłodsi nauczą się znanych i lubianych piosenek dziecięcych. Z pewnością sporą atrakcją będzie nauka gry na instrumentach perkusyjnych takich jak cymbałki, grzechotki, szejkery.

Zajęcia będą prowadzili profesjonaliści Michalina Lipińska oraz Paweł Michoński. Michalina to wokalistka, uczestniczka The Voice of Poland oraz absolwentka Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie. Paweł to perkusista, akordeonista i gitarzysta. Laureat wielu festiwali muzycznych. Perkusista Biłgorajskiej Orkiestry Dętej.

Prowadzący warsztaty w ciekawy sposób wprowadzą dzieci w świat muzyki. Będą uczyli się piosenek, poznawali instrumenty i tańce z całego świata oraz wcielą się w rolę członków orkiestry.

Zajęcia te to okazja do doskonałej zabawy, ale również nauki. Muzyka uwrażliwia, rozwija wyobraźnię i wpływa pozytywnie na rozwój emocjonalny młodego człowieka.

Zajęcia będą się odbywały w POWERLAND (ul. Bagienna 36, Biłgoraj)

- Reklama -

Kontakt: tel. 604 095 473

KONSULTACJE I LEKCJA POKAZOWA:

29 czerwca 2021 r. 

godz. 16.00 – grupa 5-latków

godz. 17.00 – grupa 6-latków

godz. 18.00 – grupa 7-latków

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.