- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Zapraszamy na Finał WOŚP do Józefowa

Tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Józefowie będzie przebiegać hucznie i wesoło. Organizatorzy zaplanowali mnóstwo atrakcji.

- Reklama -

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie wraz ze Szkołą Podstawową w Józefowie, Urzędem Miasta i Gminy Józefów oraz Nieformalną Grupą Bez Nazwy zapraszają wszystkich chętnych w najbliższą niedzielę (13 stycznia) na Wielki Finał WOŚP do Józefowa. Przygotowali wiele atrakcji, m.in. Roztoczańki Zjazd na BelePecie i koncert na Rynku Miejskim w Józefowie.

– Organizujemy 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Józefowie. Planujemy na ten dzień przygotować mnóstwo atrakcji dla wszystkich przybyłych – zachęcają organizatorzy.

– Działania rozpoczynamy, organizując „Roztoczański zjazd na BelePecie” na pobliskim stoku narciarskim w Szopowem. BelePety to pojazdy zrobione z butelek PET. Nasz cel to edukacja ekologiczna poprzez zabawę – dodają.

- Reklama -

Przygotowany jest też program dla najmłodszych, który poprowadzi profesjonalna Agencja Eventowa. Strażacy z pobliskich jednostek OSP przygotują pokaz akcji ratowniczej. Strażacy poprowadzą również „Sztafetę Pierwszej Pomocy”, aktywując przybyłych uczestników imprezy.

– Tradycją w naszej gminie stały się licytacje „fantów”, które fundują okoliczni przedsiębiorcy. Niejednokrotnie można było wylicytować usługi fryzjerskie, wycieczkę do Lwowa czy nawet lot samolotem. Rodzice uczniów ze Szkoły Podstawowej w Józefowie przygotowują poczęstunek dla przybyłych. Spółdzielnie Socjalne i Stowarzyszenia z gminy Józefów angażują się w akcję, przygotowując posiłki. Aby nikt nie zmarzł, pod wielkim namiotem odbędzie się potańcówka w stylu lat 70. i80., którą poprowadzi DJ. Dużą atrakcją będą również koncerty zespołów muzycznych. Imprezę zwieńczą wspólnie odpalone zimne ognie, nowatorsko odchodzimy od fajerwerków w trosce o zwierzęta – wyliczają organizatorzy.

Szczegółowy program:

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.