- Reklama -

Zapisy na 20. Rajd im prof. J. Jóźwiaka

Byli wychowankowie i obecni uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Józefowie po raz dwudziesty uczczą pamięć swojego nauczyciela. Tegoroczny Rajd im. prof. Józefa Jóźwiaka odbędzie się 16 i 17 września, a chętni do udziału w nim mogą się zapisywać do najbliższego wtorku 13 września.
Zanim piechurzy wyruszą na trasę o 8.00 wezmą udział w mszy świętej, po której odbędzie się okolicznościowa akademia, połączona ze ślubowaniem uczniów klas pierwszych oraz zwiedzaniem izby z pamiątkami po profesorze.

Rajd rozpocznie się o 10.00, a jego uczestnicy przejdą przez Hamernią do Majdanu Sopockiego. Tutaj posilą się rajdową grochówką i wezmą udział w konkursie wiedzy o przyrodzie i zabytkach Roztocza, a po powrocie do Józefowa, wieczorem, spotkają przy kameralnym ognisku.

- Reklama -

Trasa sobotniego rajdu wiedzie przez Torfowisko „Jęzior” i Brzeziny do Górecka Kościelnego, skąd piechurzy wrócą do Józefowa autokarem.

Zgłoszenia uczestników rajdu są przyjmowane w sekretariacie Samorządowego Zespołu Szkół w Józefowie. Informacje w tej sprawie można uzyskać też telefonicznie pod numerem: 84 687 80 16.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.