- Reklama -

- Reklama -

Zaparkował w krzakach

Do zdarzenia doszło w miejscowości Gromada. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca samochodu marki BMW uszkodził przydrożne barierki ochronne, chodnik i hydrant. Jego pojazd ostatecznie dachował i zatrzymał się w pobliskich zaroślach.

- Reklama -

      Wczoraj około godziny 5:00 dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Gromada. Kierowca samochodu osobowego marki BMW jadąc z dużą prędkością uderzył w barierki ochronne, wyrwał hydrant i uszkodził chodnik, następnie jego pojazd dachował i zatrzymał się w pobliskich zaroślach. Kierujący zbiegł z miejsca zdarzenia. Policjanci szybko ustalili do kogo należy BMW i udali się do miejsca zamieszkania właściciela.

   Zatrzymany  został 19-latek z Biłgoraja. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie ponad promil alkoholu. Młody mężczyzna wczoraj usłyszał zarzuty. Prowadzone postępowanie i zebrany materiał dowodowy wykaże czy był on sprawcą zdarzenia. Zgodnie z prawem za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Sąd może również orzec zakaz prowadzenia pojazdów.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.