- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Zamknięte skrzyżowanie w Biłgoraju . Kierowcy komentują

Dziś drogowcy w związku z remontem drogi zamknęli skrzyżowanie ulic Poniatowskiego i Piłsudskiego w Biłgoraju. I tak do 18 listopada. Z tym, że ewidentnie nie wszyscy wiedzieli. Co na to kierowcy?

- Reklama -

Miasto już kilka dni temu informowało o zamkniętym skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Poniatowskiego z powodu prac remontowych. O szczegółach pisaliśmy tutaj:

https://gazetabilgoraj.pl/od-dzis-miasto-zamyka-skrzyzowanie/

Czytelnicy informują nas jak sytuacja wygląda na miejscu:

 

- Reklama -

-Wiele osób jednak nie wie o tym remoncie. Jadą i najeżdżają prosto na roboty drogowe. Tam już jest wyjeżdżona ścieżka między słupkami, bo kierowcy muszą zawracać. No są utrudnienia, miejmy nadzieję, że to długo nie potrwa mówi nam jeden z kierowców.

 

-Dużo ludzi tu przyjeżdża i zawraca przed znakiem. Dobrze, że nie ma zbytniego ruchu i dużo miejsca, bo inaczej byłoby tutaj ciekawiemówi jeden z mieszkańców osiedla, który obserwuje co dzieje się od rana na skrzyżowaniu.

– Dlaczego nie ma informacji przed skrzyżowaniem Cegielniana/Poniatowskiego? I analogicznie z drugiej strony. Obyłoby się bez problemów. A tak dużo kierowców jeździ na pamięć i musi zawracać. Ponadto sporo zdarza się że dla ułatwienia jeżdżą po chodniku. Mogłoby miasto lub policja się tym zainteresować? Nawet w waszym interesie, jak zniszczą chodnik czy zieleń to kto wyłoży kasę na naprawę? Pójdzie z budżetu? – pisze na naszym fb, mieszkaniec.

 

Przypominamy, że utrudnienia w ruchu potrwają do 18 listopada.

 

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. Anonim mówi

    Dlaczego nie ma informacji przed skrzyżowaniem Cegielniana/Poniatowskiego? I analogicznie z drugiej strony. Obyłoby się bez problemów. A tak dużo kierowców jeździ na pamięć i musi zawracać. Ponadto sporo zdarza się że dla ułatwienia jeżdżą po chodniku. Mogłoby miasto lub policja się tym zainteresować? Nawet w waszym interesie, jak zniszczą chodnik czy zieleń to kto wyłoży kasę na naprawę? Pójdzie z budżetu?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.