- Reklama -

Zamiast bombonierki i kwiatków, pluszaki dla chorych dzieci

Szlachetny to gest, gdy dwoje młodych ludzi biorących ślub, także w dniu swojego święta myśli o chorych dzieciach i prosi swoich gości, aby zamiast standardowych, weselnych prezentów obdarować ich zabawkami dla chorych dzieci. Państwo Kornelia i Marcin Sprysak zgromadzone w ten sposób zabawki przekazali na rzecz Oddziału Pediatrycznego biłgorajskiego szpitala.

- Reklama -

„W imieniu całego Oddziału oraz dyrekcji ARION Szpitale sp. z o.o. Zespół Opieki Zdrowotnej w Biłgoraju, chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze podziękowania dla Młodej Pary za piękny pomysł, który maluchom sprawił wiele radości. Ponadto, chcielibyśmy złożyć ofiarodawcom najserdeczniejsze życzenia z okazji ślubu: „Niechaj szlachetne uczucia i dążenia promienieją w trwałym szczęściu małżeńskim!” – takimi słowy dyrekcja i personel biłgorajskiego szpitala dziękowała młodej parze za szlachetny prezent.

W tym miejscu, warto zauważyć, że dzieci, które spędzają w szpitalu cały dzień są smutne i czują się samotne. Kolorowanki, przybory do rysowania, gry itp., które wyposażą świetlicę w oddziale, sprawią że dzieci chociaż na chwilę zapomną o chorobie i poczują się szczęśliwe.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.