- Reklama -

- Reklama -

Zakończył się proces w sprawie oskarżonego o oszustwa

Sąd zamknął dziś przewód sądowy w sprawie przeciwko Dawidowi A. oskarżonemu o oszustwa w związku z tzw. nielegalnymi wysypiskami śmieci na terenie Biłgoraja i okolic. Przed sądem zeznawali ostatni świadkowie, a strony wygłosiły mowy końcowe.

- Reklama -

Dziś (26 maja)  Sąd Rejonowy w Biłgoraju zamknął przewód sądowy w sprawie przeciwko Dawidowi A., który oskarżony jest o oszustwa związane z tzw. nielegalnymi wysypiskami śmieci na terenie Biłgoraja.

 

 

Przypomnijmy: Prokuratura Rejonowa w Biłgoraju oskarżyła Dawida A.  o oszustwo: „wprowadził trzy osoby w błąd, z którymi zawarł umowę najmu, co do możliwości oraz zamiaru wywiązania się z niej, uiszczenia opłat za wynajmowane miejsce i co do jego przeznaczenia. Ponadto czynu tego dokonał w ciągu 5 lat po odbyciu co najmniej 6 miesięcy kary za podobne przestępstwo” .

 

 

Dziś (26 maja) przed sądem zeznawały matka i siostra oskarżonego, które były już ostatnimi świadkami w sprawie.

 

 

- Reklama -

Siostra mężczyzny zeznała, że bywała w lokalu, który Dawid A. wynajął od jednej z pokrzywdzonych, i w którym składował odzież:

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

– Widziałam lokal przy ulicy Leśnej – „blaszak”. Tam były ubrania na wieszakach powieszone. Pracowała tam pani, która sortowała ubrania, prała i rozwieszała na wieszaki. To był lokal wynajmowany przez brata. Nie znam szczegółów dotyczących najmu lokalu, nie wiem, czy płacił. Ja też mu pomagałam sortować te ubrania. Byłam tam ze 20 razymówiła w sądzie kobieta.

 

Po przesłuchaniu świadków strony wygłosiły mowy końcowe (….)

 

 

Zobacz także: https://gazetabilgoraj.pl/bilgorajska-policja-doprowadzila-swiadka-do-sadu-chodzi-o-nielegalne-wysypiska/

 

Więcej o sprawie przeczytacie w najbliższy wtorek tylko w papierowym wydaniu Nowej Gazety Biłgorajskiej

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.