- Reklama -

- Reklama -

Zakażony policjant w KPP w Biłgoraju

Liczba przypadków zachorowań na koronawirusa z dnia na dzień rośnie. Są już pierwsze przypadki zakażeń w szkołach podstawowych i średnich zarówno na terenie powiatu, jak i miasta Biłgoraja. Tym razem został potwierdzony przypadek COVID-19 na Komendzie Powiatowej Policji w Biłgoraju.

- Reklama -

Nasze informacje potwierdza rzecznik prasowa biłgorajskiej komendy.

Na chwilę obecną mamy potwierdzenie jednego przypadku zachorowania na COVID-19. Dotyczy ono policjanta pełniącego służbę w KPP w Biłgoraju, jest to pierwszy przypadek zachorowania wśród policjantów i pracowników KPP w Biłgoraju od początku pandemii. Zachorowanie nie miało związku ze służbą. Lista osób, które mogły mieć kontakt z zarażonym, została przekazana do sanepidu – informuje mł. asp. Joanna Klimek

- Reklama -

Pomieszczenie oraz pojazdy służbowe zostały zdezynfekowane. Kierownictwo KPP w Biłgoraju ma pełną świadomość, jak ważna jest ochrona policjantów i pracowników. Od początku pandemii w KPP w Biłgoraju wprowadzono środki ostrożności, aby zminimalizować ryzyko zakażenia. Każdy policjant i pracownik ma między innymi do dyspozycji środki do dezynfekcji, rękawiczki jednorazowe, sprawdzana jest temperatura ciała. Ponadto wydano zalecenia, aby w częściach wspólnych obowiązkowo zasłaniać nos i usta, tam gdzie to możliwe wprowadzono system pracy zmianowej.

Red. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.