- Reklama -

- Reklama -

Zajęcie piłkarskie dla dzieci

W piątek na boisku OSiR w Biłgoraju odbyły się Wakacyjne Warsztaty Piłkarskie z Ekipą R-STYLE, czyli Finalistami Programu ,,Mam Talent’’. Dziś na ich zajęcia zgłosiło się kilkanaścioro dzieci z powiatu biłgorajskiego.

- Reklama -

9 lipca na płycie głównej stadionu OSiR w Biłgoraju odbyły się Wakacyjne Warsztaty Piłkarskie, czyli Pokaz Freestyle oraz Warsztaty Nauki Tricków Freestyle i Street Football razem z Ekipą R-STYLE, czyli Finalistami Programu ,,Mam Talent’’.

– Na zaproszenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przyjechaliśmy na warsztaty freestylowe  trików z piłką. Pokazujemy młodym adeptom, jak uczyć się sztuki freestylu, jak uczyć się podstawowychi tych bardziej zaawansowanych tricków, na czym polega granie w piłkę uliczną jeden na jeden – mówi Adrian Franc, reprezentant grupy R-STYLE. – Mimo wysokiej temperatury była świetna atmosfera. Dzieciaki były pełne werwy i chętnie biorą udział w naszych zabawach – dodaje.

- Reklama -

Grupa R-STYLE wystąpiła w programie Mam Talent, gdzie doszła do półfinału. Dziś na zajęcia zgłosiło się kilkanaścioro dzieci z powiatu biłgorajskiego.

– Jest to część zajęć, które co roku organizujemy w ramach wakacyjnych zajęć sportowych. 9 lipca odbył się freestyle footballu, więc dzieciaki mogły przyjść, zobaczyć jak chłopaki z ekipy robią fajne tricki i też mogli się czegoś nauczyć. Myślę, że jest to bardzo dobry pomysł na rozwinięcie swoich umiejętności i poznanie nowych ludzi – mówi Eliza Rafał, dyrektor OSiR Biłgoraj.

~Kuliński Michał

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.