Zajechał drogę rowerzystce

Wczoraj około godziny 9:30 w miejscowości Gózd Lipiński 56-letni kierowca  potrącił rowerzystkę. Jak tłumaczył policjantom myślał że zdąży ją wyprzedzić i wjechać na posesję.  

 Wczoraj około godziny 9:30 na stanowisko dowodzenia biłgorajskiej komendy zadzwonił 56-letni mieszkaniec gminy Biszcza, który poinformował dyżurnego, że przed chwilą w miejscowości Gózd Lipiński potrącił rowerzystkę. Na miejsce zostali skierowani policjanci ruchu drogowego biłgorajskiej komendy. W rozmowie ze zgłaszającym ustalili, że mężczyzna jadąc samochodem marki Volvo wyprzedził jadącą w tym samym kierunku rowerzystkę sądząc, że zdąży – skręcił na posesję. Niestety nie zdążył i zajechał drogę 51-letniej cyklistce z gminy Biszcza. Kobieta przewróciła się, pomocy na miejscu udzielił jej 56 latek, który ją potrącił.

Jak ustalili policjanci oboje byli trzeźwi. Ranna kobieta została przewieziona do szpitala. Po szczegółowych badaniach okaże się czy obrażenia jakich doznała rowerzystka poważnie zagrażają jej zdrowiu. Od tego zależy również dalsze postępowanie w stosunku do sprawcy tego zdarzenia.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.