- Reklama -

Zagłosuj na talent Wiktorii

Akcja Głos na Marzenie jest skierowana do podopiecznych Domów Dziecka, Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych i Rodzin Zastępczych działających na terenie kraju. Ale Głos na Marzenie to przede wszystkim wielka przygoda, której mogą dać się ponieść dzieci. Jest wśród nich Wiktoria z Biłgoraja.

Głos na Marzenie to konkurs, który spełnia marzenia dzieci z domów dziecka i rozwija ich pasje. Dzieciaki wspólnie spędzały czas i robiły wszystko, co sprawia im radość – grały w piłkę, śpiewały, tańczyły, wystawiały sztuki teatralne, malowały itd. Potem pokazały efekty swojej aktywności – robiły zdjęcia i filmy, malowały, tworzyły wyklejanki. Ich kreatywność była nieograniczona!

W pierwszym etapie 30 najlepszych prac zostanie wyłonionych w ramach internetowego głosowania, natomiast trzy najlepsze prace wybierze komisja konkursowa, w której znajdą się między innymi ambasadorzy akcji. Nagrodę główną otrzyma trójka zwycięzców, a będzie nią zaaranżowanie pomieszczenia w każdej z nagrodzonych placówek.

Wśród osób, które biorą udział w konkursie, jest 16-letnia Wiktoria, wychowanka SOS Wioski Dziecięcej w Biłgoraju. Dziewczyna interesuje się sportem. W wolnych chwilach bardzo lubi malować. Najlepiej czuje się w rysowaniu „martwej natury”. Wiktoria ciągle poszerza swoje umiejętności, podejmując się również malowania pejzaży, krajobrazów oraz portretów.

W Internecie trwa głosowanie, można także oddawać głosy na Wiktorię. Wystarczy wejść na stronę konkursu „głos na marzenie” i wybrać „Talent Wiktorii”. – Teraz czas na Ciebie! Od Ciebie zależy, czy ich marzenia się spełnią. A potrzeba naprawdę niewiele. Wystarczy Twój głos. Wybierz pracę, która najbardziej Ci się spodoba i głosuj. Najlepiej codziennie! Powiedz o konkursie swoim znajomym, a oni niech powiedzą swoim. Im nas więcej, tym możemy uczynić świat dzieci bardziej kolorowym – apelują pomysłodawcy konkursu. Głosować można do 19 sierpnia.

Głosujemy tu: http://glosnamarzenie.pl/prace/23/.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.