Zagłosuj na najlepszy projekt

Od 17 czerwca do 14 lipca wszyscy mieszkańcy i zaangażowani w życie społeczne działacze mogą głosować na najciekawsze inicjatywy społeczne, które otrzymają dofinansowanie w ramach programu „Decydujesz, pomagamy”.

W tej edycji konkurują ze sobą: Sitarska – Grupa Nieformalna, Świdnik Miasto Dla Rowerów, Biblioteka Publiczna Gminy Tereszpol.

Podczas głosowania, które trwa od 17 czerwca do 14 lipca, klienci sklepu będą mogli zagłosować na najatrakcyjniejszy i najpotrzebniejszy – według nich – projekt.  W jaki sposób? Wystarczy zrobić zakupy w Tesco, a otrzymany wraz z paragonem żeton wrzucić do urny.

Biłgoraj i okolice – w tym regionie rywalizują ze sobą następujące projekty:

  • Sitarska – Grupa Nieformalna

Dla dobra wspólnego razem zbudujemy plac zabaw SITARSKA w Biłgoraju.

  • Świdnik Miasto Dla Rowerów

Projekt: Rowerowe Przedszkole

  • Biblioteka Publiczna Gminy Tereszpol

Projekt: „Z matematyką przez życie – edukacja matematyczna najmłodszych”

 

W VI edycji programu w każdym ze 125 mikroregionów przyznane zostaną trzy granty,  w wysokości 5 000, 3 000 i 1 000 złotych. Przyznana kwota zależy od ilości głosów.

Każdy głos się liczy!

Głosowanie to czas, w którym  mieszkańcy łączą swoje siły i walczą o najlepszy według nich projekt. Doceniamy ich ogromne zaangażowanie i w związku z tym postanowiliśmy ułatwić dostęp do oddania głosu wszystkim klientom – przy każdej kasie samoobsługowej znajdzie się pojemnik z żetonami. Wprowadzona przez nas nowa formuła odbioru żetonów jest szansą na oddanie głosu przez klientów, którzy korzystają z bardziej nowoczesnych form robienia zakupów. – mówi Daria Kulińska, Dyrektor ds. Komunikacji Tesco.

Listę wszystkich projektów, na które można głosować w sklepach Tesco w ramach VI edycji programu „Decydujesz, pomagamy” oraz dotychczasowo zrealizowane projekty można znaleźć na stronie programu www.tesco.pl/pomagamy.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.