- Reklama -

- Reklama -

Zaginiony Andrzej odnaleziony (Aktualizacja)

13 marca ruszyły poszukiwania 22-letniego Andrzeja Jana Pleskacza, mieszkańca gminy Tarnogród. Mężczyzna wyszedł z domu 12 marca, około godziny 16.00 i oddalił się w nieznanym kierunku.  Przez dłuższy czas nie powrócił do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policja rozpoczęła więc poszukiwania mężczyzny.

14 marca mężczyzna się odnalazł. 22-latek został odnaleziony w Nowej Sarzynie przez funkcjonariuszy tamtejszego posterunku. 

Mężczyzna jest cały i zdrowy. Wrócił szczęśliwe do domu.

 

Aktualizacja

- Reklama -

Dzięki informacji od mieszkańca powiatu leżajskiego, policjanci odnaleźli poszukiwanego od niedzieli zaginionego mężczyznę. 22-latek z powiatu biłgorajskiego był wyziębiony. Został przekazany pod opiekę rodzinie.

22-latek wyszedł z domu w niedzielę i nie wrócił, zaniepokojona rodzina powiadomiła Policję. We wtorek rano dyżurny leżajskiej komendy odebrał telefon od mieszkańca powiatu leżajskiego, który przekazał, że na drodze krajowej nr 77 widział idącego mężczyznę podobnego do zaginionego.

Na miejsce zostali skierowani kryminalni z komisariatu w Nowej Sarzynie. Policjanci zauważyli mężczyznę i wylegitymowali go. Jak się okazało był to 22-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego, poszukiwany od niedzieli.   

Mężczyzna był wyziębnięty, został przewieziony na komisariat, gdzie wypił ciepłą herbatę i zjadł posiłek. Następnie przekazano go pod opiekę rodzinie.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.