- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Zaginął 60-letni Stanisław Małka z Woli Obszańskiej

Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania za zaginionym 60 letnim STANISŁAWEM MAŁKA zam. Wola Obszańska 23, gm. Obsza. Mężczyzna w dniu 02.03.2015 r. opuścił miejsce zamieszkania w celu udania się do lekarza, do którego nie dotarł. Wszystkie osoby będące w posiadaniu jakichkolwiek informacji na temat zaginionego proszone są o pilny kontakt z najbliższą jednostką policji.

Zaginiony to

Stanisław Małka
lat 60
zam. Wola Obszańska

Okoliczności zaginięcia: W dniu 02.03.2016 r. około godz. 14:00 wyjechał z miejsca zamieszkania samochodem osobowym marki Toyota Corolla kol. srebrnego, mówiąc rodzinie, że jedzie do Przemyśla do lekarza, lecz tam nie dotarł. Dnia 03.03.2016 r. około godz. 05:00 rano członkowie rodziny stwierdzili, że samochód stoi zamknięty na ich posesji, wewnątrz którego znajdowały się torba z rzeczami osobistymi, kluczyki, portfel, dokumenty i telefon komórkowy.

- Reklama -

Zaginiony oddalił się w nieznanym kierunku i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zdolny do samodzielnej egzystencji.

Rysopis: wzrost ok. 176 cm, waga ok. 80 kg, sylwetka szczupła, włosy krótkie, proste, kol. siwego, łysina czołowa, oczy zielone, twarz owalna, szczupła, uszy średnie, przylegające, nos średni, prostolinijny.

Ubiór: kurtka kol. czarnego bez kaptura, spodnie z materiału kol. szarego, koszula flanelowa w kratę kol. biało-niebiesko-brązowego, buty typu kozaki kol. czarnego, czapka z daszkiem kol. czarnego.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o niezwłoczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Biłgoraju pod numerem tel. 084 686 82 10 lub z najbliższą jednostką policji pod numerami alarmowymi 112/997.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.