- Reklama -

Zaginął 14-letni Daniel Wołoszyn – AKTUALIZACJA

Policjanci z Biłgoraja prowadzą poszukiwania za 14-letnim Danielem Wołoszynem zam. Obsza. Wczoraj wyszedł rano do szkoły, do której nie dotarł. Wszystkie osoby będące w posiadaniu jakiejkolwiek informacji na temat zaginionego proszone są o pilny kontakt z najbliższą jednostka policji lub telefon (84) 686 82 40 bądź też nr alarmowy 997 lub 112.

Wczoraj około godz. 08:10 wyszedł z mieszkania z zamiarem udania się do szkoły tj.:  do Gimnazjum w Obszy, do której nie dotarł. Zabrał duży rower trekkingowy z ramą w kolorze czarnym wraz z koszykiem zamontowanym na bagażniku, plecak z napisem NIKE koloru szarego, buty typu korki oraz telefon komórkowy marki VIKO i głośnik przenośny koloru czarnego. Do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną, jak też nie powrócił do miejsca zamieszkania.

  Rysopis : wzrost około 154 cm, około 56 kg wagi, sylwetka szczupła, włosy krótkie ciemny brąz, twarz pociągła szczupła,  uzębienie pełne, nos prosty mały, uszy średnie lekko odstające, oczy piwne ciemne, znaków szczególnych nie posiada.

- Reklama -

  Ubiór : Spodnie dresowe kol. niebieskiego, buty sportowe adidasy kol. szarego, koszulka z krótkim rękawem kolor nie znany, kurtka z materiału kol. białego, kurtka z kapturem koloru czarnego w szare gwiazdki, plecak z napisem NIKE kol. szarego, opaska uciskowa na lewej dłoni kol. białego.

Osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca przebywania w/w proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Biłgoraju tel. 84 686 82 40 bądź też nr alarmowy 997 lub 112.

Aktualizacja – Chłopiec odnalazł się.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.