- Reklama -

- Reklama -

Zadbaj o swoje stopy i stawy

- Reklama -

Czym jest podologia? Jest dziedziną medycyny zajmującą się diagnozowaniem, profilaktyką oraz leczeniem chorób stóp i stawu skokowo-goleniowego. Zadaniem podologa jest przeciwdziałanie powstawaniu i pogłębianiu zmian chorobowych oraz edukacja pacjentów w zakresie profilaktyki i właściwej pielęgnacji stóp.

 Z zabiegów podologicznych powinni korzystać m.in. pacjenci ograniczeni ruchowo, dotknięci chorobami skóry, kości i stawów, chorobami przemiany materii (cukrzyca, reumatyzm), pacjenci z wadliwym ustawieniem stóp i deformacjami palców (haluksy, palce krogulcze), z dolegliwościami na stopach: odciskami, modzelami, brodawkami, a także wrastające, czy grzybicze paznokcie, pocące się stopy, rozpadliny na piętach.

urząd MArszałkowski projekt

Wiele osób ma problem z wrastającymi paznokciami. Kostka Arkady to najszybsza, nieinwazyjna i wykorzystująca innowacyjne narzędzia metoda leczenia tego schorzenia.  Zalecana jest ona wszystkim, których dotyczy ten problem. Często stosuje się ją jako alternatywę zabiegów chirurgicznych. Korekcja metodą Arkady nie jest zalecana tylko w przypadku zmian nowotworowych lub w sytuacji zaniku płytki paznokcia.

Dodatkowo skorzystać można z pedicure medycznego, czyli zabiegu, w którym usuwane są wszelkie zrogowacenia, odciski, modzele w obrębie paznokci i stopy.Wykonywane są również takie zabiegi jak: rekonstrukcja płytki paznokciowej, odciążenia, opatrunki, tamponady oraz pielęgnacja pękających pięt.

 Wszystkie zabiegi wykonywane są przy użyciu wyspecjalizowanych jednorazowych narzędzi, co zapewnia pacjentowi pełne bezpieczeństwo podczas zabiegu.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

W Biłgoraju można skorzystać z fachowej pomocy w tej dziedzinie. Gabinet Podologiczny zlokalizowany jest w Biłgoraju przy ul. 3 Maja 20. 

Jeśli masz problem ze stopami, nie zwlekaj, umów się na bezpłatną konsultację podologiczną pod nr. tel.  508 765 599. Właścicielem Gabinetu podologicznego jest Edyta Bryła-Kołdyj absolwentka Wydziału Medycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.