- Reklama -

Zadbaj o swoje stopy i stawy

Czym jest podologia? Jest dziedziną medycyny zajmującą się diagnozowaniem, profilaktyką oraz leczeniem chorób stóp i stawu skokowo-goleniowego. Zadaniem podologa jest przeciwdziałanie powstawaniu i pogłębianiu zmian chorobowych oraz edukacja pacjentów w zakresie profilaktyki i właściwej pielęgnacji stóp.

 Z zabiegów podologicznych powinni korzystać m.in. pacjenci ograniczeni ruchowo, dotknięci chorobami skóry, kości i stawów, chorobami przemiany materii (cukrzyca, reumatyzm), pacjenci z wadliwym ustawieniem stóp i deformacjami palców (haluksy, palce krogulcze), z dolegliwościami na stopach: odciskami, modzelami, brodawkami, a także wrastające, czy grzybicze paznokcie, pocące się stopy, rozpadliny na piętach.

Wiele osób ma problem z wrastającymi paznokciami. Kostka Arkady to najszybsza, nieinwazyjna i wykorzystująca innowacyjne narzędzia metoda leczenia tego schorzenia.  Zalecana jest ona wszystkim, których dotyczy ten problem. Często stosuje się ją jako alternatywę zabiegów chirurgicznych. Korekcja metodą Arkady nie jest zalecana tylko w przypadku zmian nowotworowych lub w sytuacji zaniku płytki paznokcia.

- Reklama -

Dodatkowo skorzystać można z pedicure medycznego, czyli zabiegu, w którym usuwane są wszelkie zrogowacenia, odciski, modzele w obrębie paznokci i stopy.Wykonywane są również takie zabiegi jak: rekonstrukcja płytki paznokciowej, odciążenia, opatrunki, tamponady oraz pielęgnacja pękających pięt.

 Wszystkie zabiegi wykonywane są przy użyciu wyspecjalizowanych jednorazowych narzędzi, co zapewnia pacjentowi pełne bezpieczeństwo podczas zabiegu.

W Biłgoraju można skorzystać z fachowej pomocy w tej dziedzinie. Gabinet Podologiczny zlokalizowany jest w Biłgoraju przy ul. 3 Maja 20. 

Jeśli masz problem ze stopami, nie zwlekaj, umów się na bezpłatną konsultację podologiczną pod nr. tel.  508 765 599. Właścicielem Gabinetu podologicznego jest Edyta Bryła-Kołdyj absolwentka Wydziału Medycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.