Żacy Janowskiego Orlika najlepsi

13 stycznia odbył się turniej z cyklu o Puchar Burmistrza Frampola w kategorii żak młodszy 2011 i młodsi.

Do rywalizacji przystąpiło 11 drużyn, były emocje i dobra zabawa zarówno na boisku, jak i na trybunach, gdzie licznie zgromadzili się rodzice zawodników. Poziom był bardzo wyrównany o końcowym sukcesie często decydowały rzuty karne.

Turniej wygrał Janowski Orlik, który w finale pokonał Tomasovię Tomaszów Lubelski 3:2. Trzecie miejsce zajęła drużyna Dubler Opole Lubelskie, która pokonała Football Academy Lublin 1:0 po serii rzutów karnych (w regulaminowym czasie było 0:0).

Wszyscy zawodnicy otrzymali złote pamiątkowe medale, cztery najlepsze drużyny puchary, które wręczyli burmistrz Frampola Józef Rudy, przewodniczący Rady Gminy Lech Kaczor i zasłużony działacz klubu Włókniarz Frampol Andrzej Cichocki. Wyróżnieni zostali również najlepsi zawodnicy z każdej drużyny, a otrzymali oni upominki od firmy AMH 365 SPORT, licencjonowanego przedstawiciela firmy Humel reprezentowanej przez pana Krzysztofa Szostaka.
Sędziowali: Andrzej Góra i Łukasz Góra.

Za tydzień zmagania trampkarzy młodszych 2005 i młodsi, do których zgłosiło się 11 drużyn.