- Reklama -

- Reklama -

Zaatakował innego kierowcę na drodze

W niedzielne popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 858 doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji. Kierowca samochodu osobowego marki Mercedes zajechał drogę innemu pojazdowi, wysiadł i uderzył pięścią w szybę wyprzedzonego pojazdu.

27 września mężczyzna, jadący wraz ze swoją rodziną samochodem, zauważył, że jeden z pasażerów samochodu osobowego marki Mercedes wyrzuca śmieci do wiaty przystanku, znajdującej się przy wyjeździe z Hedwiżyna od strony Biłgoraja. Widząc to, zwrócił mu uwagę za pomocą sygnału dźwiękowego. Wtedy kierowca mercedesa ruszył za mieszkańcem Kraśnika w pościg, wyprzedził go i kilkakrotnie zajeżdżał drogę, próbując w ten sposób zatrzymać samochód osobowy. Kiedy się to w końcu udało, kierowca mercedesa wysiadł z pojazdu podbiegł do wyprzedzanego pojazdu i uderzył w pięścią w jego szybę.

- Reklama -

Tę sytuację nagrał wideorejestrator, znajdujący się w samochodzie kierowcy z Kraśnika. Teraz kierowca mercedesa jest poszukiwany przez policję.

Red.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Edyta mówi

    Bandyci. Narazili życie dziecka i całej rodziny. Za takie zachowanie kierowca, i tych dwoje pijaków powinni trafić do Sztumu. Wstyd

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.