- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Z Potoka na muzyczne salony?

Mieszkanka gminy Potok Górny Karolina Bzdyra niedawno zdobyła tytuł Głosu Miesiąca Marca w plebiscycie portalu waszascenamuzyczna.pl. Teraz w Kolbuszowskim Domu Kultury wygrała konkurs wokalny dla pasjonatów twórczości Romana Dublańskiego i Krokodyli.

- Reklama -

Karolina to wokalistka, autorka tekstów oraz kompozytorka o przejmującym lirycznym głosie. Jest artystką poszukującą, a zarazem odważnie kroczącą własną, świadomą ścieżką muzyczną. Od 2018 roku w tej niezwykle miłej dla ucha i poruszającej przesłaniem tekstów wędrówce przez mikroświat poetyckich słów i nut, towarzyszy jej również mieszkaniec gminy Potok Górny Krzysztof Demidowski, multiinstrumentalista oraz producent muzyczny.

- Reklama -

W sierpniu ubiegłego roku ukazał się ich debiutancki album OHIO – Początek, który cieszy się powodzeniem wśród słuchaczy, a także wśród radiostacji. Najnowszy singiel artystów „Makia” zagościł na listach przebojów w kilkudziesięciu radiostacjach. Albumu można posłuchać w serwisach streamingowych, a także zakupić poprzez stronę www.ohiomusic.pl

27 maja muzycy z naszego powiatu wystąpią na ogólnopolskim festiwalu Dino Top Festival w Sędziszowie Małopolskim, z własną interpretacją utworu Krzysztofa Krawczyka.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.