- Reklama -

Czołowe zderzenie między Smólskiem a Biłgorajem

W poniedziałkowe popołudnie na łuku drogi znajdującej się między Smólskiem a Biłgorajem zderzyły się dwa pojazdy osobowe marki Peugeot oraz Ford. Kierujący pojazdami z poważnymi obrażeniami zostali przetransportowani do szpitali.

ZWOLNIJ, A MOŻESZ URATOWAĆ ŻYCIE!

7 grudnia przed godziną 13 na trasie Biłgoraj – Smólsko doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych, w wyniku czego pojazd marki Peugeot wjechał do rowu. Wewnątrz samochodu została uwięziona kobieta, którą bardzo szybko i sprawnie wyciągnęli ze zmiażdżonego pojazdu pracujący na miejscu strażacy z JRG Biłgoraj oraz OSP KSRG Smólsko Duże. Jednak to mężczyzna kierujący fordem odniósł największe obrażenia i natychmiast została podjęta decyzja o przetransportowaniu go Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala.

- Reklama -

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia kierujący samochodem marki Ford, 68-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego jadąc w kierunku Biłgoraja z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn zjechał na prawe pobocze. Następnie mężczyzna zjechał na lewy pas i uderzył w jadący z naprzeciwka samochód marki Peugeot, którym kierowała 27-letnia mieszkanka naszego powiatu – relacjonuje mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowy biłgorajskiej policji.

Niestety, to nie pierwsza kolizja na tym zakręcie. Nie tak dawno informowaliśmy o tragicznym wypadku, w którym zginął jeden z mieszkańców naszego powiatu. Niech ta kolizja będzie nauczką dla wszystkich kierowców, aby w takich miejscach zdjąć nogę z gazu i zachować większą czujność. Może to uchronić nas oraz innych uczestników ruchu drogowego przed zwykłą stłuczką czy nawet śmiercią. 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.