Moto Tech

- Reklama -

Wypadek w Dereźni – AKTUALIZACJA

Dziś po godzinie 17.00 doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów w Dereźni. Są osoby poszkodowane.

Z informacji nadesłanych nam przez czytelnika wynika, że dziś doszło do wypadku w miejscowości Dereźnia (gm.Biłgoraj). Z nieznanych przyczyn jeden z samochodów wypadł z jezdni.

Są osoby poszkodowane. Jedna z nich trafiła do szpitala.

Na miejscu pracuje straż, a policja ustala przebieg i przyczyny zdarzenia.

- Reklama -

Droga jest przejezdna.

AKTUALIZACJA

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 17:00 w Dereźni Zagrody. Jak ustalili policjanci 40-letni mieszkaniec gminy Biłgoraj, który kierował samochodem osobowym marki Seat, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 52-latce z Biłgoraja, która prowadziła samochód marki Volkswagen i zajechał jej drogę. Jak ustalili policjanci mężczyzna wsiadł za kierownicę w stanie nietrzeźwości. Badanie alcosensorem wykazało, że 40-latek miał w organizmie ponad promil alkoholu. Poszkodowana 52-latka została przewieziona do szpitala. Na szczęście obrażenia jakich doznała nie okazały się groźne. Kobieta był trzeźwa.

Teraz 40-latek stanie przed sądem. Zgodnie z prawem za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna. Odpowie również za spowodowanie kolizji.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.