- Reklama -

64-latka zaginęła w lesie

W czwartek 24 września ok. godz. 13. dyżurny biłgorajskiej Komendy Powiatowej Policji odebrał zgłoszenie o zaginięciu kobiety, która wyszła na grzybobranie. Obecnie w lesie pomiędzy Aleksandrowem a Smólskiem trwa akcja poszukiwawcza. Kobieta prawdopodobnie nie ma przy sobie telefonu.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia: 

– Prowadzimy poszukiwania 64-letniej kobiety, mieszkanki gminy Księżpol, która zgubiła się w lesie pomiędzy Smólskiem a Aleksandrowem w trakcie grzybobrania. O zdarzeniu poinformowani zostaliśmy przez męża kobiety – relacjonuje mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowa biłgorajskiej policji.

Dla policjantów został ogłoszony alarm, trwają czynności poszukiwawcze. Policja wspomagana jest przez Ochotnicze Straże Pożarne ze Smólska, Aleksandrowa oraz przez funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej w Biłgoraju.

Rysopis poszukiwanej kobiety:

  • 164 cm wzrostu
  • 70 kg wagi, średnia budowa ciała
  • włosy ciemne długie, proste
  • ubranie: buty czarne sportowe, charakterystyczna kurtka w kolorze wiśniowym, spodnie czarne w srebrne grochy, jasna chustka na głowie.

– Apelujemy do mieszkańców, do innych grzybiarzy, gdyby napotkali lub zauważyli taką osobę, prosimy o niezwłoczne poinformowanie Powiatowej Komendy Policji w Biłgoraju – apeluje mł. asp. Joanna Klimek z biłgorajskiej policji. Tel. kontaktowy 47 815 22 10 – KPP w Biłgoraju lub numer alarmowy 112

[AKTUALIZACJA] 

- Reklama -

O godz. 15.30 otrzymaliśmy informację o szczęśliwym zakończeniu poszukiwań.

Kobieta została odnaleziona – poinformowała rzecznik prasowa biłgorajskiej policji. 

Zdjęcia z miejsca zdarzenia: 
Zdjęcie z miejsca zdarzenia

 

 

zdjęcie z miejsca zdarzenia

 

Red.

- Reklama -

1 komentarz
  1. ~Sz~ mówi

    Wreszcie jakaś pozytywna wiadomość. Chwała Najwyższemu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.