Traktorzysta przygnieciony przez ciągnik – AKTUALIZACJA

Przed godziną 9.00 doszło do wywrócenia się ciągnika z traktorzystą w środku na drodze pomiędzy Babicami a Obszą. Mężczyzna został przygnieciony przez pojazd. 

Na miejsce wysłano trzy jednostki straży. Trwają działania ratownicze.

Poszkodowany rolnik został uwolniony z pojazdu i przetransportowany do szpitala.

Droga jest przejezdna.

AKTUALIZACJA:

Do przewrócenia się ciągnika rolniczego doszło dziś rano na trasie Babice – Wola Obszańska. Jak ustalili policjanci, kierowca pojazdu zjechał nim na pobocze drogi, a następnie przewrócił się na bok. Pasażerka ciągnika została przewieziona do szpitala. Sprawca kolizji został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Dzisiaj około godziny 9:00 policjanci zostali skierowani na trasę Babice – Wola Obszańska, gdzie doszło do przewrócenia ciągnika rolniczego. Jak ustalili policjanci, 68 latek, który ciągnikiem podróżował wspólnie z 61 letnią kobietą, tłumaczył policjantom że zagapił się, zjechał na pobocze a następnie jego pojazd przewrócił się na bok.

Kierowca i jego pasażerka to mieszkańcy gminy Obsza. Jak ustalili mundurowi, mężczyzna był trzeźwy. 61 letnia pasażerka została przewieziona do szpitala.

Na szczęście nie odniosła groźnych obrażeń. Kierowca ciągnika za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem i punktami karnymi.

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. siara mówi

    Stało sie chlopu nieszczeście zagapił sie, po prostu zdarza się to żywym ludziom to jeszcze go mandatem ukarali !!!!! zamiast pomóc w nieszcześciu …. krwiopijcy!!!!!!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.