- Reklama -

- Reklama -

Kolizja na ul. Komorowskiego

W środę 3 lutego po godz. 14.00 na skrzyżowaniu ulic gen. Bora Komorowskiego oraz B. Prusa w Biłgoraju doszło do czołowego zderzenia dwóch aut osobowych. Jeden z kierowców trafił do szpitala.

Do kolizji Volkswagena i Opla doszło w środowe popołudnie 3 lutego. Na miejscu pracowała straż pożarna, policja oraz zespół pogotowia ratunkowego.

Jak wstępnie wynika z ustaleń policjantów, kierujący oplem 45-latek z Biłgoraja jadąc ulicą Prusa wjechał na skrzyżowanie z ulicą Komorowskiego nie ustępując pierwszeństwa kierującemu volkswagenem – relacjonuje mł. asp.  Joanna Klimek, rzecznik prasowa biłgorajskiej policji.

Jak ustalili policjanci, kierujący pojazdami byli trzeźwi. 45 latek został przetransportowany do szpitala. Z kolei 29 letni kierowca volkswagena, mieszkaniec Biłgoraja, nie odniósł obrażeń w zdarzeniu.

- Reklama -

Obecnie policjanci biłgorajskiej komendy ustalają dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia oraz apelują o rozwagę z kierownicą. Przejazd przez to skrzyżowanie przez kilka godzin był utrudniony. Ruchem kierowała policja. 

Red. 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.