- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Kolizja na skrzyżowaniu ulic Długiej i Piłsudskiego

We wtorkowe popołudnie w Biłgoraju doszło do poważnej stłuczki dwóch aut osobowych. Jeden z uczestników tego zdarzenia został przetransportowany do szpitala.

- Reklama -

Do zdarzenia doszło we wtorkowe popołudnie 27 lipca na skrzyżowaniu ulic: Długiej i Piłsudskiego w Biłgoraju. Zgłoszenie dotyczące kolizji dyżurny biłgorajskiej policji otrzymał około godz. 14. 

–  Jak się okazało sprawczynią tego zdarzenia była 45-latka mieszkanka Biłgoraja, kierująca Hyundaiem, która nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu na tym skrzyżowaniu – relacjonuje sierżant sztabowy  Joanna Pilarska z  Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.   – Poszkodowanym natomiast został 19-letni mieszkaniec Biłgoraja. Mężczyzna kierował Volkswagenem Polo – dodaje.

- Reklama -

Na miejscu pracowała policja i straż pożarna. Do kolizji wezwany został również zespół pogotowia ratunkowego, który udzielił pomocy i  przetransportował kobietę do szpitala, na szczęście doznała tylko ogólnych potłuczeń ciała. Występowały utrudnienia w ruchu drogowym, aczkolwiek samo skrzyżowanie było przejezdne. Sprawczyni tej kolizji została ukarana mandatem karnym. 

red. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.