- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

„Z odwagą ci do twarzy” 8. edycja Biłgorajskiego Kina na Obcasie

Pod takim hasłem 8 kwietnia odbyła się tegoroczna edycja Biłgorajskiego Kina na Obcasie. Wydarzenie to organizowane jest dla pań, które są dla siebie wzajemną inspiracją i wsparciem.

- Reklama -

Gościem ósmej edycji tego przedsięwzięcia była Sylwia Różalska Lange, która poprowadziła wykład na temat roli, jaką w naszym życiu pełni poczucie własnej wartości.  – Celem mojego dzisiejszego wystąpienia jest zwrócenie uwagi na to, że każda z nas jest wyjątkowa, każda jest indywidualna, każda z nas jest piękna zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Będę zachęcać, aby być blisko siebie i zaglądać do środka. Tym, że jesteśmy tutaj i że każda z nas spędzi czas w gronie innych cudownych kobiet, to myślę, że pokażemy bardzo silną jedność kobiecą. To, co jest naszą największą siłą, to to, że niezależnie od tego, co robimy, czy bawimy się, czy pomagamy i wspieramy, to jesteśmy razem jako kobiety i ta siła jest magiczna – podkreśla Sylwia Różalska Lange, coach i właścicielka firmy RY by Sylvia Lange. – Należy znać swoją wartość, swoje mocne strony, wiedzieć o sobie kim jesteśmy i dokąd zmierzamy, co sprawia nam radość w życiu, po co jesteśmy na tym świecie i co chcemy osiągać – dodaje. 

Mulawa podziękowania

W tym roku podczas wydarzenia nie było części wystawowej. Jednak i tak większość uczestniczek została obdarowana prezentami oraz voucherami od lokalnych firm. Organizatorzy przygotowali również niespodziankę muzyczną, którą był występ Agnieszki Skubis. Prowadzona była także zbiórka z przeznaczeniem dla Ukrainy. – Ta edycja jest inna niż wszystkie, jest niezwykle wyjątkowa i piękna jak pozostałe, ale spotykamy się pod hasłem: „Z odwagą ci do twarzy”. Pragniemy być też solidarni z Ukrainą i na sali są z nami panie, które przyjechały do Biłgoraja, znalazły dom i schronienie u nas. Naszą intencją jest to, aby poczuły moc, solidarność właśnie wśród innych kobiet – mówi Katarzyna Kidaj, właścicielka Studia Kobiet w Biłgoraju. – Planując to wydarzenie, nikt z nas się nie spodziewał, że będzie aż tak trudna sytuacja jak teraz, ale mimo wszystko chcemy jeszcze bardziej podkreślić wzajemną pomoc, solidarność, wsparcie dla innych kobiet i dzielić się dobrą energią i życzliwością, bo jak życie nam pokazuje, to trzeba być wdzięcznym za wszystko każdego dnia – dodała organizatorka.

Ósmą odsłonę Biłgorajskiego Kina na Obcasie zakończyła projekcja filmu pt. Najgorszy człowiek na świecie. Już teraz organizatorzy zapraszają na kolejną edycję tego wydarzenia.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.