- Reklama -

- Reklama -

Z lasu do aresztu

Policjanci Komisariatu Policji w Józefowie podczas patrolu trasy W 853 w okolicach miejscowości Aleksandrów zauważyli stojący w lesie samochód m-ki BMW, a w środku dwie osoby. Miejsce w którym znajdował się pojazd znane było policjantom z tego, że dochodzi tam do wykroczeń między innymi takich jak spożywanie alkoholu czy zaśmiecanie.

Policjanci postanowili zatem sprawdzić, co o tak późnej porze w lesie robią te osoby. Okazało się, że miejsce to odwiedziła para. Podczas kontroli mężczyzna znajdujący się w pojeździe podał policjantom fałszywe dane osobowe, a następnie próbował uciekać. Natychmiast został zatrzymany i doprowadzony do biłgorajskiej komendy.

Policjanci ustalili jego dane. Okazało się, że jest to 39 latek z powiatu biłgorajskiego, który od kilku lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania i listami gończymi w związku z niepowróceniem do Zakładu Karnego z przerwy w odbywaniu kary. Mężczyzna prosto z lasu trafił do policyjnego aresztu. Natomiast kolejne 18 miesięcy spędzi już w Zakładzie Karnym.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.