- Reklama -

- Reklama -

Z Łady do Tanwi Majdan Stary

Grająca w piłkarskiej klasie okręgowej Tanew Majdan Stary, wzmacnia zespół przed rundą wiosenną. Nowym zawodnikiem będzie Maks Kubik, które przechodzi z czwartoligowej Łady 1945 Biłgoraj. I to wcale nie jedyny transfer, który ma być oficjalnie ogłoszony w najbliższych godzinach.

- Reklama -

Maks Kubik jak się spojrzy w statystyki to tych minut dostał dużo, ale nie jest dzisiaj pewne, że grałby na wiosnę, a nawet jakby został to miałby ciężko. Jest młodzieżowcem z rocznika 2003, gdzie młodzieżowcem przestanie być w lipcu. Jeśli pójdzie piętro niżej i będzie grał regularnie, to na pewno będzie w stanie pokazać więcej. Ale nie pozbywamy się Maksa, tylko chcemy go gdzieś wypożyczyć. To nie jest transfer definitywny. Może ewentualnie w lipcu do nas wróci – mówił niedawno Nowej Gazecie Biłgorajskiej trener Łady Paweł Babiarz.

Tajemnica się wyjaśniła, bo na wiosnę Maks Kubik zagra w Tanwi Majdan Stary:

toyota Yaris

– Tak mogę potwierdzić, że wszystko jest ustalone i dogadane. W najbliższych godzinach chcemy oficjalnie ogłosić i potwierdzić transfer – potwierdza kierownik Tanwi, Ryszard Dziura.

To nie będzie jedyne wzmocnienie dziesiątej na półmetku sezonu, drużyny zamojskiej okręgówki. Na wiosnę w barwach Tanwi zagra też młody Łukasz Skwarek, pozyskany z Górnika Łęczna. Klub z Majdanu Starego zapowiada, że więcej transferów nie będzie.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Czytelnik mówi

    Grafika to wam tylko pozazdrościć , szanowna gazeto 😉

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.