kolportaż baner główny

Z kim Łada Biłgoraj zagra o Puchar Polski?

Piłkarze Łady 1945 wygrali finał Pucharu Polski w okręgu zamojskim. W finale pokonali Kryształ Werbkowice 4:2. Teraz najlepszy zespół na Zamojszczyźnie czeka półfinałowy mecz na szczeblu wojewódzkim, ze zdobywcą pucharu z okręgu Lublin, Chełm, albo Biała Podlaska. Wstępny termin półfinałów to 29 maja (środa). A kto może być rywalem Łady?

Wydział Gier Lubelskiego Związku Piłki Nożnej przewiduje losowanie par drużyn z udziałem czterech zwycięzców w poszczególnych okręgach.Na to musimy jeszcze chwilę zaczekać, bo nie wszędzie triumfatorzy zostali już wyłonieni.

W półfinałach zagrają:

urząd MArszałkowski projekt
* Lublin –  w finale Opolanin Opole Lubelskie zagra z Avią Świdnik. Mecz 22 maja w Opolu Lubelskim
* Chełm –  puchar zdobył Start Krasnystaw, pokonując w finale Chełmiankę Chełm 1:0

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

* Biała Podlaska –  w finale Huragan Międzyrzec Podlaski zagra z Orlętami Radzyń. Mecz 22 maja w Międzyrzecu Podlaski.
* Zamość    puchar zdobyła Łada Biłgoraj po wygranej z Kryształem Werbkowice 4:2
Wstępny termin półfinałów: 29 maja. Wstępny termin finału wojewódzkiego PP Lubelskiego Związku Piłki Nożnej: 12 czerwca