Usługi krawieckie

- Reklama -

Z dożywotnim zakazem i kompletnie pijany kierował ciągnikiem

Nawet 5 lat pozbawienia wolności grozi 33-latkowi z gminy Goraj, który w stanie nietrzeźwości i z dożywotnim zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych kierował ciągnikiem rolniczym. Mężczyzna, który miał ponad 2 promile alkoholu, ponownie stanie przed sądem.

28 października około godziny 20 w miejscowości Goraj policjanci Wydziału Ruchu Drogowego biłgorajskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę ciągnika rolniczego marki Ursus. Za kierownicą siedział 33-letni mieszkaniec gminy Goraj, który jak wykazało przeprowadzone przez policjantów badanie na zawartość alkoholu w organizmie, był nietrzeźwy. Miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Prawa jazdy nie miał, gdyż jak oświadczył policjantom, zostało mu zatrzymane za jazdę w stanie nietrzeźwości. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że 33-latek posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez sąd.

Policjanci uniemożliwili nietrzeźwemu kierowcy dalsze kierowanie i sporządzili dokumentację, która zostanie przekazana do sądu. Mężczyzna ponownie stanie przed sądem. Teraz grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

- Reklama -

Zdjęcie poglądowe
Zdjęcie poglądowe

 młodszy aspirant Joanna Klimek/lubelska policja 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.