kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Youtuber w Biłgoraju. Jak ocenił nasze kotlety? (video)

Nazywa się Kebson i jest kulinarnym youtuberem. Czyli jeździ po Polsce, próbuje różnych potraw, a później to ocenia, pokazuje, ewentualnie mocno odradza. No i Kebson nagle i niespodziewanie dotarł do Biłgoraja. Pod lupę wziął przyrządzane w naszych barach kotlety. I jak wypadł kulinarny Biłgoraj?

- Reklama -

Internetowy projekt nazywa się „Kebson-Podróże za Jedzeniem”. Ni stąd, ni zowąd pochodzący z Prostyni Adam Seliga czyli Kebson, nagle pojawił się w Biłgoraju.

Na pierwszy ogień poszła Stacja Smaku Biłgoraj:

urząd MArszałkowski projekt

Szok cenowy, bo za 20 złotych dostajemy potężnego kotleta (jak na te pieniądze). Dobry wybór, ze skusiłem się na Stacji Smaku Biłgoraj, bo nie dość, że tanio, to smacznie i za darmo dostałem kompot. Schabowy lepszy niż co jadłem ostatnio w Rzeszowie na Rynku za 54 złote, zatem niech się niesie wieść, że w Biłgoraju przy stacji PKS znajduje się miejsce, gdzie gotują z pasją – ocenił Kebson.

Odwiedził też Bar Pychotka:

Kolejny schabowy wjeżdża na facebooka, tym razem to polecany w Biłgoraju Bar Pychotka. Cena to 19 złotych zatem lokal ten należy oceniać jak bary mleczne i mimo, że nie był tak dobry jak w Stacji Smaku to za te pieniądze nie ma co wybrzydzać. Kto szanuje bary mleczne łapka w górę i niech się niesie – recenzuje youtuber.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

A co na to najlepsi kulinarni recenzenci czyli mieszkańcy?

- Reklama -

7 Komentarze
 1. Anonim mówi

  co to za youtuber gesler ?

 2. Tubylec mówi

  dlaczego gazeta nie skomentowała Ksiązula jak był w Biłgoraju tylko teraz pewnie już nie ma o czym pisać i szuka atrakcji.

 3. Smakosz jak z koziej... mówi

  przecierz Pychotka to najgorszy, najtańszy lokal w Biłgoraju. Chodziły głosy że tam można było włosy znaleźć i to że kucharki wszystko przesalają bo protezy mają. A ten zachwycony HAHAHAHA! Też mi smakosz 😀

  1. Anonim mówi

   widzę lewicowiec

 4. Czytelniczka Nowej mówi

  W tej stacji smaków ostatnio jadłam. kotlet przepyszny. Pychotka przy nim niech się chowa. Ich schabowe są kiedy nie jem jakieś…krwiste w smaku.

 5. Jutubek mówi

  co to za no name?

 6. Anonim mówi

  kto to jest

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.