- Reklama -

XIV Puchar Polski – biłgorajscy karatecy po raz trzeci najlepsi

Zawody zostały rozegrane w Pruszkowie, w hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportu przy ul. Gomulińskiego 4. W imprezie udział wzięło 100 zawodników reprezentujących 14 klubów karate tradycyjnego zrzeszonych w Polskim Związku Karate Tradycyjnego.

Biłgoraj reprezentowało trzech zawodników: Patryk Jarosz, Wojciech Kukiełka i Szymon Różański. Startujący w grupie „junior” Wojtek i Patryk po raz trzeci z rzędu obronili tytuł najlepszej drużyny w Polsce, natomiast Szymon, debiutując w grupie kadetów, zajął wraz ze swoją drużyną II miejsce.  

- Reklama -

Ponadto Szymon i Patryk wystartowali 19 listopada w Krakowie w Pucharze Krakowa, gdzie Szymon zajął  I miejsce w konkurencji kumite i III miejsce w kata, natomiast jego starszy klubowy kolega Patryk zajął III miejsce w kumite i IV miejsce w kata.

Trener Andrzej Szeliga podkreślił, iż wyniki jego podopiecznych to efekt ciężkiej wieloletniej pracy i powód do dumy zarówno dla instruktora, jak i rodziców. Zawodnicy swoją sportową postawą godnie reprezentują Biłgoraj w Polsce i na świecie.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.