- Reklama -

XIII Biłgorajska Wyprzedaż Garażowa (zdjęcia, audio)

W niedzielne popołudnie 9 sierpnia na nowym targowisku „Mój Rynek” przy ulicy W. Jagiełły w Biłgoraju odbyła się trzynasta edycja biłgorajskiej garażówki. Po długiej przerwie nie brakowało zarówno sprzedających, jak i kupujących.

Galeria fotografii (135 zdjęć)

Wyprzedaż odbywała się w niedzielę 9 sierpnia w godzinach od 12 do 15. Oprócz handlu jak zwykle organizatorzy wydarzenia prowadzili tym razem dwie akcje. Pierwsza to zbiórka plastikowych nakrętek na rzecz chorej Igi Karczmarczyk, druga akcja to zbiórka kociej i psiej karmy na rzecz bezdomniaków, którymi opiekuje się Biłgorajskie Stowarzyszenie Opieki Nad Zwierzętami „Podaj Łapę”.

Pomimo upału uczestnikom garażówki nie brakowało dobrego humoru:

– Tylko u pana Pirata dostaniecie najlepszego grata…, miecze, szable, bagnety, stare starocie… – zachęcał do zakupów jeden z uczestników 13. edycji garażówki (posłuchaj nagrania poniżej): 

- Reklama -

 

– Uczestniczę już po raz 10. w tym wydarzeniu, sprzedaję: zabawki, książki, ubrania. To targowisko ożywa podczas wyprzedaży garażowej – przyznaje pani Teresa z Dąbrowicy – cieszę się, że jest pogoda i że w końcu po długiej przerwie odbyła się dziś trzynasta biłgorajska garażówka – dodaje p. Teresa.

Wybór jak zwykle był duży. Sprzedawcy oferowali ubrania, zabawki, książki, płyty, narzędzia różnego rodzaju, sprzęt AGD, meble, gry, instrumenty, wózki, nosidełka, kosiarki, odkurzacze oraz inne przedmioty.

Red.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.