- Reklama -

- Reklama -

Wywrócił się na widok policjantów

W czwartkowe popołudnie funkcjonariusze biłgorajskiej komendy podczas patrolu miejscowości Sól zauważyli kierowcę jednośladu. Na widok policjantów postanowił szybko skręcić w drogę gruntową. Tam motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i zakończył swą podróż.

28 maja około godziny 18 policjanci Wydział Ruchu Drogowego biłgorajskiej komendy podczas patrolu miejscowości Sól zauważyli kierowcę jednośladu bez kasku i tablic rejestracyjnych pojazdu. Mężczyzna na widok radiowozu postanowił wjechać w drogę gruntową. Dodając gazu, stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się.

– Policjanci ustalili dane kierowcy. To 24-letni mieszkaniec gminy Biłgoraj. Mężczyzna był trzeźwy. Wezwana na miejsce załoga karetki pogotowia udzieliła mu pomocy. Jak się dodatkowo okazało, motorower marki Peugeot nie był dopuszczony do ruchu –relacjonuje mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowa biłgorajskiej komendy policji.

Policjanci apelują do kierowców o rozsądek i nielekceważenie przepisów. Często kierowcy nie zdają sobie sprawy, jak poważne mogą być konsekwencje lekkomyślnych zachowań. Stosujmy się do przepisów i szanujmy zdrowie zarówno własne, jak i innych.

- Reklama -

Red.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.