- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Wywrócił się na motocyklu

W niedzielne południe doszło do zdarzenia na drodze leśnej w obrębie miejscowości Hedwiżyn. 31-letni kierujący motocyklem z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

- Reklama -

Do zdarzenia doszło 3 maja około godziny 12 na drodze leśnej w obrębie miejscowości Hedwiżyn. Z miejsca zdarzenia mężczyzna z obrażeniami ciała został karetką pogotowia przetransportowany do szpitala.

– Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili wstępnie przebieg zdarzenia. Wynika z niego, że 31-letni mieszkaniec gminy Biłgoraj, który kierował motocyklem marki KTM, jadąc drogą leśną, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na nierównościach doszło do wywrócenia pojazdu – relacjonuje mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowa biłgorajskiej policji.

Policjanci biłgorajskiej komendy wyjaśniają obecnie dokładne okoliczności zdarzenia drogowego oraz będą prowadzić postępowanie, którego celem będzie ustalenie, czy doszło do zmiany wskazania drogomierza lub ingerencji w prawidłowość jego pomiaru. Zgodnie z prawem czyn taki zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

- Reklama -

Jak ustalili policjanci, 31-latek był trzeźwy. Podczas czynności okazało się, że motocykl nie posiadał tablicy rejestracyjnej. Policjanci ujawnili również nieprawidłowości we wskazaniu drogomierza, który od ostatniego badania zmniejszył się o ponad 2 tysiące.

Red.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź