Wysoka przegrana Łady

Sąsiadująca w tabeli Lublinianka w tym sezonie jeszcze nie zaznała smaku porażki, remisując z Roztoczem Szczebrzeszyn (1:1), Lewartem Lubartów (1:1) oraz wygrywając z Tomasovią Tomaszów Lubelski 3:2. Drużyna Grzegorza Białka zachowała dobrą passę, pokonując biłgorajską Ładę aż 7:1.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście. W 36. minucie do siatki trafił Jurij Perin. Ich szczęście nie trwało jednak długo, bo pięć minut później z rzutu karnego za zagranie ręką do siatki trafił Paweł Bielak. Goście nie otrząsnęli się jeszcze z szoku, a stracili kolejnego gola. Tym razem zdobył go Jakub Baran. Na początku drugiej połowy Damian Chmura mógł doprowadzić do remisu, ale nie wykorzystał swojej doskonałej okazji, nie trafiając z kilku metrów. Z kolei do siatki trafili gospodarze, a kolejny raz rzut karny skutecznie wykorzystał  Paweł Bielak. Dalsze minuty meczu to prawdziwy pokaz gry gospodarzy, którzy zaaplikowali rywalowi jeszcze cztery gole.

W kolejnym meczu Łada zagra na stadionie OSiR w Biłgoraju z Kryształem Werbkowice. Mecz odbędzie się w niedzielę, 3 września o godzinie 16.00.

Lublinianka – Łada 1945 Biłgoraj 7:1 (2:1)

Bramki: Paweł Bielak 41 – k., 51 – k.,  Jakub Baran 43, Wiktor Bogusz 71, Erwin Sobiech 77, 90+2, Norbert Pioś 82 – Jurij Perin 36.

Łada: Szawara – Poliwka (46 Bielak), Kuliński, Sobótka, Mielniczek, Misiarz (62 Dycha), Chmura (67 Skubis), Mazurek, Czok, Nawrocki, Perin.