- Reklama -

Wyskoczył z jadącego samochodu

30-letni mieszkaniec został zatrzymany przez policjantów. Mężczyzna znany był ze swej kryminalnej przeszłości. Był on poszukiwany celem doprowadzenia do zakładu karnego. Najbliższe 5 lat spędzi w więzieniu.

Zatrzymanie mężczyzny miało miejsce w miniony piątek w godzinach nocnych. Funkcjonariusze policji  w okolicy al. Jana Pawła II zatrzymali do rutynowej kontroli drogowej samochód. Kierowca, którym okazała się 18-latka, nie miał zamiaru zatrzymać się.

- Reklama -

Kierowca samochodu zwolnił, zwlekał jednak z zatrzymaniem. Jak później się okazało, za kierownicą siedziała 18-latka z Biłgoraja. W pewnym momencie policjanci zauważyli, jak w trakcie jazdy przez tylne prawe drzwi samochodu wyskoczył mężczyzna, który, uciekając pieszo, przeskakiwał kolejne ogrodzenia znajdujących się przy ulicy posesji – informuje Joanna Klimek, rzecznik biłgorajskiej Komendy Policji.

Policjanci, nie czekając chwili, ruszyli w pościg. Mężczyzna został zatrzymany, jednak zachowywał się agresywnie. Policjanci wylegitymowali 30-latka i sprawdzili w policyjnych bazach. Okazało się, że od sierpnia tego roku ukrywał się przed organami sprawiedliwości. Był on poszukiwany dwoma nakazami do odbycia kary prawie 5 lat pozbawienia wolności m.in. za kradzież z włamaniem, uszkodzenie mienia i znęcanie się nad rodziną.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.