- Reklama -

- Reklama -

Wyrusz w turystyczną przygodę

Kilka miesięcy temu na profilu społecznościowym Facebook powstała grupa "Turystyczny Biłgoraj". Posiada ona już 1,9 tys. członków, a jej inicjatorem jest radny Rada Miasta Biłgoraja Marcin Mura.

- Reklama -

Grupa „Turystyczny Biłgoraj i okolice” powstała po to, abyśmy mogli lepiej poznać nasze piękne miasto i jego najbliższe miejscowości. Zainteresowanie grupą jest bardzo duże. Zaledwie w kilka miesięcy od założenia posiada już blisko 2 tys. członków. Dzięki niej możemy poznać urok otaczającej nas okolicy, piękno lasów, rzek i pagórków. Każdy z członków może dodać post, polecając ciekawe do odwiedzenia miejsca. A tych w naszej okolicy z pewnością nie brakuje. W myśl przysłowia „cudze chwalicie, swego nie znacie…” dołącz do grupy i przekonaj się, w jak pięknym rejonie kraju mieszkasz. Nagle okazuje się, że nie trzeba wyjeżdżać setki kilometrów, aby w pięknych okolicach spędzić czas. Działanie grupy szczególnie ważne jest w dobie pandemii koronawirusa, gdy nasza mobilność została mocno ograniczona.

Inicjatorem i administratorem powstania grupy jest Marcin Mura, radny Rady Miasta Biłgoraja.

Założenia grupy są takie, abyśmy odkrywali nasz piękny Biłgoraj i okolice w czasie pandemii. Zależy mi, abyśmy mieli gdzie pojechać i co zwiedzać.  Grupa bardzo szybko się rozwija, jest coraz więcej członków i nowe pomysły – mówi Marcin Mura. Podkreśla, że zauważyć można coraz więcej zwolenników aktywnego wypoczynku.

- Reklama -

Zachęcamy do dołączenia i poznawania piękna naszej okolicy! 

Dołącz już dziś: Turystyczny Biłgoraj i okolice 🏃‍♀️🏃‍♂️🚙🚲(⛰️do 50🙂km) | Facebook

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.