- Reklama -

Wyraź swoją opinię. Chcemy zmieniać się dla Was

Podobno jedyną stałą rzeczą w życiu są zmiany. Wszystko się zmienia, a świat pędzi do przodu i w myśl tej zasady my też chcemy zmieniać się dla Was, drodzy Czytelnicy. Aby to zrobić, potrzebujemy Waszej opinii, którą anonimowo możecie wyrazić, elektronicznie wypełniając krótką ankietę.

Jesteśmy wdzięczni za wszelkie sugestie, które wysyłacie nam w prywatnych wiadomościach. Jednak, aby obrać właściwy kierunek zmian, potrzebujemy ich więcej. Jesteśmy i działamy dla Was, dlatego chcemy poznać Wasze opinie na temat wydań drukowanych NGB oraz naszego portalu www.gazetabilgoraj.pl. Wasze sugestie wyznaczą kierunek naszych zmian. Jedna z naszych dziennikarek jest studentką ostatniego roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Rzeszowskim. W związku z tym przeprowadza badania dotyczące  czytelników naszego tygodnika, czyli NOWej Gazety Biłgorajskiej.

 Długo zastanawiałam się nad tematem mojej pracy licencjackiej. Chciałam, by nie była to  odbębniona część moich studiów, ale coś więcej. Badania nad czytelnikami NOWej Gazety Biłgorajskiej pomogą całej redakcji gazety zrozumieć oczekiwania czytelników, poznać ich opinie i dzięki temu zmieniać się dla nich  zachęca do wyrażenia opinii Dominika Oleszek, jedna z dziennikarek NOWej Gazety Biłgorajskiej.

W związku z powyższym prosimy o poświęcenie kilku minut oraz wypełnienie ankiety.  Ankieta jest anonimowa. Udzielone przez Państwa odpowiedzi posłużą do celów badawczych.

- Reklama -

Kliknij tutaj: Ankieta badawcza

 

Z góry dziękujemy wszystkim za wyrażenie swoich opinii!

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.