- Reklama -

Wyprzedaż garażowa w Tarnogrodzie

Po 9 edycjach wyprzedaży garażowej w Biłgoraju, również Tarnogród nie chce zostawać z tyłu. Także postanowił zorganizować ją dla swoich mieszkańców i nie tylko.

Klub Kobiet Aktywnych działający przy Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury zaprasza wszystkich na wyprzedaż garażową która odbędzie się 1 września. Zgłoszenia wystawców przyjmowane będą do 28 sierpnia.

- Reklama -

- Reklama -

1 komentarz
  1. Cesia mówi

    O i to jest pomysł wartosciowy. Ludzie czesto wyrzucaja dobre rzeczy a inni potrzebuja . Moze by obok wyprzedazy zrobic cos takiego ze zamiast masz wyrzucic podziel sie z innymi najpierw a jesli nikt nie chce dopiero wtedy wyrzuc. Czasami sa chetni czasami np jakas zepsute maszyne da sie naprawic i sa tacy co potrafia wiec zamiast od razu wyrzucac wystaw .To nic nie kosztuje. Ostatio widziałam jak ludzie wystawiali smieci wielkogabarytowe. Widziałam różne rzeczy. Widziałam np ładne krzesła meble stoliki szafki których ktos sie pozbywał. Mysle ze znalazłby sie chetny na kilka z nich. Wiadomo wiekszosc to przestarzała jest ale sa rzeczy które moga jeszcze komus posłuzyc. Nie wyrzucajmy wszyskiego bezmyslnie. Bardziej wartosciowe wiadomo ze hcemy sprzedac ale te mniej dajmy innym. Niech słuza jeszcze skoro sa sprawne.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.