Wypominki nauczycielskie

 
 

Nabożeństwo wypominkowe za nauczycieli, pracowników oświaty, ich rodzin i uczniów, którzy odeszli już do wieczności, zostało odprawione we wtorek, 21 listopada 2017 r. o godz. 16.30 w sanktuarium św. Marii Magdaleny w Biłgoraju.

 – Z pewnością w gronie bliskich nam osób, które wywarły ogromny wpływ na nasze życie, byli nasi nauczyciele, wychowawcy, katecheci, dlatego modliliśmy się za zmarłych, wypisanych imiennie m.in. nauczycieli, członków Rady Rodziców oraz uczniów Szkoły Podstawowej w Dereźni, pracowników i nauczycieli Samorządowego Przedszkola nr 3 w Biłgoraju, Gimnazjum nr 1 w Biłgoraju, zmarłych nauczycieli, pracowników, uczniów i absolwentów Szkoły Podstawowej nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju, zmarłych dyrektorów, nauczycieli i pracowników I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju, zmarłych nauczycieli, pracowników oraz uczniów Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju – mówi ks. Sławomir Zawada, duszpasterz nauczycieli rejonu Biłgoraj.

Do wspólnej modlitwy byli zaproszeni nie tylko nauczyciele, ale także młodzież szkolna oraz rodziny zmarłych polecanych tego dnia w wypominkach. – Była to okazja do spłacenia długu wdzięczności przed Bogiem wobec tych, którzy już odeszli, a jeszcze niedawno dzielili się z nami swoją obecnością i mądrością życia – dodaje kapłan.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.