- Reklama -

Wypadki z udziałem motocyklistów

Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch wypadków drogowych, do których doszło podczas minionych świąt na drogach powiatu biłgorajskiego. Wczoraj w miejscowości Wola Mała 35-letni mężczyzna z Biłgoraja nie dostosował prędkości do warunków ruchu i uderzył w drzewo. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

W miniony piątek po godzinie 15:00 w miejscowości Bukownica  43- letni kierujący toyotą na skrzyżowaniu wymusił pierwszeństwo przejazdu jadącemu prawidłowo 17- letniemu motocykliście z gm. Biłgoraj. Jak się okazało motocyklista nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami oraz motocykl, którym kierował nie posiadał ubezpieczenia OC. Mężczyźni byli trzeźwi. 17-latek z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala w Janowie Lubelskim.

- Reklama -

|Wczoraj z kolei  po godzinie 14:00 w miejscowości Wola Mała 35- latek z Biłgoraja  nie dostosował prędkości do warunków ruchu i uderzył w drzewo. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Obecnie funkcjonariusze pracują nad dokładnym wyjaśnieniem wszystkich szczegółów obu tych zdarzeń.

KWP LUBLIN

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.