- Reklama -

- Reklama -

Wypadek z udziałem trzech busów. Nie żyje 60-latek

Policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło w piątek, 27 listopada przed południem na trasie Majdan Nowy – Markowicze. W wyniku czołowego zderzenia busów 60 letni obywatel Ukrainy, zmarł wskutek odniesionych obrażeń.

- Reklama -

Do zdarzenia doszło w piątek 27 listopada przed południem na trasie Majdan Nowy – Markowicze. Jak wynika z wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, 29-letni kierowca dostawczego busa marki Fiat zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z busem marki Mercedes, którym kierował 60-letni obywatel Ukrainy. W tył mercedesa uderzył jadący za nim 23-letni obywatel Ukrainy, który również kierował busem marki Mercedes.

60-latek z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.

29-letni kierowca fiata również trafił do szpitala. Jak ustalili policjanci, zarówno on, jak i 23-latek byli trzeźwi.

- Reklama -

Obecnie trwa ustalanie dokładnych okoliczności i przyczyn wypadku. Policjanci apelują o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Jest ślisko i niebezpiecznie.

            

mł. asp. Joanna Klimek/lubelska policja

- Reklama -

1 komentarz
  1. Adrian ten od Krowiarki mówi

    Ano wszyscy nie zachowali szczególnej ostrożności i odległości. Nie wypowiadam się ale z moich osobistych obserwacji to kierowcy z Ukrainy spieszą się za bardzo. Ocień bystro skriejnie jedut i jebut.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.