- Reklama -

- Reklama -

Wypadek w Tarnogrodzie. Tyle zostało z „malucha”

Są szczegóły wypadku, do którego doszło w środę w Tarnogrodzie. Jak informuje biłgorajska Policja, z obrażeniami ciała do szpitala trafił kierowca Fiata 126p, w którego wjechała 31 -latka. Kobieta nie dostosowała prędkości do warunków ruchu i w wyniku hamowania wpadła w poślizg uderzając w „malucha”.

- Reklama -

Dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów na ulicy Lubaczowskiej w Tarnogrodzie, do którego doszło wczoraj około godziny 13:00. Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia 31 – letnia obywatelka Ukrainy kierując Citroenem nie dostosowała prędkości do warunków ruchu. Podczas hamowania wpadła w poślizg i uderzyła w jadącego z naprzeciwka kierowcę Fiata 126p.

54 – letni mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. .

- Reklama -

3 Komentarze
  1. Zdradziecki zakręt mówi

    Poje.bana Ukrainka spotkała 54 letniego dusigrosza i jego 30 letniego malucha, którego dostał od starego jako prezent ślubny …

  2. Anonim mówi

    Jakim trzeba być skąpcem i dusigriszem aby maluchem w 2023 roku jeździć po drogach publicznych, przy tak dużym natężeniu ruchu??? Mając na uwadze albo nie mając, że to jest puszka bez żadnych systemów bezpieczeństwa oprócz paska. Może mu myślenie się zmieni, jak łbem przyje.bał w kierę i już więcej malucha nie kupi, co średnio pali 6 litrów benzyny na 100km.

  3. Obserwator widzi i mówi

    Juda Zbigniew z Woli Obszańskiej i jego ostatni maluch w powiecie … 😳😫🥺 I czym on teraz będzie jeździł do pracy w Biłgoraju, rowerem??? Przecież stary skąpy Franek nie da mu innego samochodu 😁🤣🤭

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.