- Reklama -

- Reklama -

Wypadek w Tarnogrodzie (foto)

Kierujący fordem 37-latek z Tarnogrodu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu volvo 27-latkowi z gm. Tarnogród. 27-latek po zdarzeniu oddalił się z miejsca. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów na pobliskich polach. Jak się okazało był pijany.
W minioną sobotę 12 czerwca po godzinie 14:00 w Tarnogrodzie na ul. 1-go Maja doszło do wypadku drogowego. 37-latek z Tarnogrodu kierujący Fordem, który jechał wraz z dwoma pasażerami tj. 35- latkiem z gm. Biszcza oraz 35-latkiem z Biszczy prawdopodobnie nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Volvo. 27-latek Volvo po zdarzeniu oddalił się z miejsca. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji na pobliskich polach. Jak się okazało 27-latek był nietrzeźwy. Miał ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Od mężczyzny została pobrana krew oraz zostało zatrzymane mu prawo jazdy.

- Reklama -

Obaj kierujący jak też jeden z pasażerów Forda tj. 35-latek z Biszczy z obrażeniami ciała zostali zabrani do szpitala, gdzie pozostali na obserwacji. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego kierowanie w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2 oraz utrata prawa jazdy. Policjanci wyjaśniają okoliczności całego zdarzenia i apelują o rozwagę.
KWP Lublin

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.