Wypadek w Tarnawie Małej. Nie żyje kierowca
Dziś ok. godz. 16 doszło do wypadku w miejscowości Tarnawa Mała (gm. Turobin). Odcinek drogi DW 835 na tej wysokości jest zablokowany. Policjanci kierują na objazd trasą DW 848 przez miejscowość Olszanka.
- Reklama -
– Wstępne ustalenia wskazują na to, że kierujący mercedesem sprinterem 49-letni obywatel Bułgarii podróżujący z dwójką pasażerów stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożną skarpę, a następnie dachował – relacjonuje mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowa biłgorajskiej policji.
Niestety, kierowca poniósł śmierć na miejscu. Pasażerowie trafili do szpitali.
- Reklama -
Droga na tym odcinku jest zablokowana. Policjanci kierują ruch na trasę DW 848 przez miejscowość Olszanka. Na miejscu pracują służby, które ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.
zdjęcie: media społecznościowe
- Reklama -
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890