- Reklama -

- Reklama -

Wypadek w Różańcu. Kierowcę zabrało LPR

W niedzielne popołudnie w gminie Tarnogród doszło do poważnego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Z uwagi na obrażenia jednego z mężczyzn została podjęta decyzja o przetransportowaniu go Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala.

15 sierpnia około godziny 14.20 w Różańcu Pierwszym doszło do czołowego zderzenia dwóch osobówek.

- Reklama -

 Wstępne ustalenia policjantów pracujących na miejscu wypadku wskazują na to, że 68-latek z gminy Tarnogród, kierujący samochodem marki Renault, jadąc od strony Obszy i zbliżając się do skrzyżowania, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem marki Peugeot, którym podróżowało małżeństwo z powiatu lubaczowskiego  informuje mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowa biłgorajskiej policji.

W wyniku zderzenia nieprzytomny 38-latek, który kierował peugeotem, z obrażeniami ciała został Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym przetransportowany do szpitala. Do szpitala trafiła również jego 35-letnia żona i 68-latek. Jak ustalili policjanci, uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na czas wykonywania czynności procesowych droga w miejscu wypadku była całkowicie zablokowana, a podróżujący byli kierowani na objazdy.

- Reklama -

- Reklama -

1 komentarz
  1. Dawid mówi

    Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.