- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Wypadek w Biłgoraju: – Tu jeżdżą jak wariaty! – alarmuje mieszkaniec

Skrzyżowanie ulic Korczaka i Parkowej w Biłgoraju. Zderzenie dwóch samochodów osobowych. Efekty widać na zdjęciu, a jedna osoba została przetransportowana do szpitala: - Może warto napisać, aby zainstalować tu progi zwalniające, bo jeżdżą tam jak wariaty - mówi nam mieszkaniec. Zwłaszcza, że to nie pierwszy wypadek w tej okolicy.

- Reklama -

Tym razem kierujący mieli dużo szczęścia, bo poszkodowany nie odniósł poważniejszych obrażeń. Kierująca volkswagenem, wyjeżdżając z ulicy Janusza Korczaka, nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu ulicą Parkową kierowcy fiata. Sprawczyni została ukarana mandatem.

Na miejscu momentalnie pojawili się świadkowie i zwykli mieszkańcy: – Tu musi dojść do prawdziwej tragedii, żeby w końcu ktoś zrobił z tym porządek. Może dopiero wtedy policja się obudzi. Wystarczy, że postoją chwilę gdzieś z boku i zobaczą jak kierowcy tędy jeżdżą i jak nagminnie łamią przepisy – tłumaczy mieszkanka z okolicznych domów.

urząd MArszałkowski projekt

Pytanie do mieszkańców, bo oni wiedzą pewnie najlepiej. Czy progi zwalniające prędkość, rozwiążą problem na tej ulicy w Biłgoraju?

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Malwa mówi

    Gdyby panowie i panie z policji zamiast pić godzinami kawę u naczelnika i przesiadywać na stołówce wyjechali na miasto to w mieście było by bezpieczne

  2. Dawid mówi

    Policja i MSD niech się zajmie tym że w Biłgoraju nie widać żadnego znaku drogowego przy ulicy Kościuszki,każdy jeden w obie strony jest zasłonięty przez drzewa które ktoś posadził metr przed nim,tylko współczuć nietutejszym…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.