- Reklama -

- Reklama -

Wypadek w Biłgoraju. Dwie osoby do szpitala

67-letni mieszkaniec Biłgoraja trafił do szpitala po tym jak w wyniku zderzenia dwóch osobówek jedna z nich wypadła z drogi i uderzyła w mężczyznę, który szedł chodnikiem. Do zdarzenia, którego przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa doszło na skrzyżowaniu Komorowskiego i Poniatowskiego w Biłgoraju.

- Reklama -

Na skrzyżowaniu ulic Komorowskiego i Poniatowskiego w Biłgoraju doszło do wypadku z udziałem dwóch osobówek i pieszego. Czynności wykonane przez policjantów na miejscu wypadku pozwoliły ustalić wstępny przebieg zdarzenia.

Wynika z niego, że 30-letni mieszkaniec Niska, który jechał samochodem marki Subaru ulicą Komorowskiego chciał skręcić w lewo w ulicę Poniatowskiego. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka 25-letniemu kierowcy volkswagena z gminy Biszcza. Niestety w wyniku zderzenia osobówek volkswagen wypadł z drogi i uderzył w znajdującego się na chodniku pieszego, 67-letniego mieszkańca Biłgoraja, a następnie w ogrodzenie. Jak ustalili policjanci wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

- Reklama -

Pieszy oraz kierujący subaru zostali przewiezieni do szpitali. Kierowca subaru w przeciwieństwie do 67-latka, który znajdował się na chodniku nie odniósł poważnych obrażeń. Obecnie ustalamy dokładne okoliczności wypadku – informuje KPP Biłgoraj.

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Dawid mówi

    Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890

    1. Bronek mówi

      Zwietrzyłeś zarobek?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.