- Reklama -

- Reklama -

Wypadek śmiertelny. Nie żyje 46-letnia kobieta (film)

W czwartek 18 listopada ok. godz. 10 na trasie Biłgoraj – Zwierzyniec (DW 858) doszło do tragicznego wypadku. Na miejscu śmierć poniosła 46-latka, mieszkanka gminy Tereszpol, kierująca jednym z pojazdów.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia:

Do wypadku doszło dzisiaj około godziny 10 w Zwierzyńcu na ulicy Biłgorajskiej (droga wojewódzka numer 858).

- Reklama -

Z wstępnych ustaleń pracujących tam policjantów wynika, że kierująca busem marki Volkswagen Transporter jechała od strony Biłgoraja w kierunku Zwierzyńca. Na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i czołowo zderzyła się z jadącym z naprzeciwka przystosowanym do przewozu drewna samochodem ciężarowym marki Volvo z przyczepą. Siła uderzenia zepchnęła busa do przydrożnego rowu. Częściowo do rowu zjechał także kierujący ciężarówką.

– Służby ratunkowe wydostały kierującą volkswagenem z pojazdu. Kobieta była nieprzytomna, pomimo podętej reanimacji nie udało się przywrócić jej funkcji życiowych. 46-latka z gminy Tereszpol zmarła. Ciężarowym volvo kierował 49-latek z tej samej gminy. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Mężczyzna nie odniósł obrażeń – informuje starszy aspirant Dorota Krukowska-Bubiło, oficer prasowa zamojskiej policji.

Policjanci pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Zamościu wykonali czynności procesowe. Decyzją prokuratora ciało 46-latki zostało przewiezione do zakładu patomorfologii. W czasie, gdy na miejscu wypadku pracowały służby ratunkowe, droga była zablokowana, dla podróżujących tamtędy kierowców zorganizowano objazdy. Szczegóły i okoliczności wypadku ustalają policjanci z zamojskiej komendy.

 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.